0 ERGÜNKENT ERGÜNKENT

FİRMA PROFİLİ

ERGÜNKENT

Daha #sağlam adımlar için, daha iyi bir #mimari için, daha #yaşanılabilir bir alan için, daha kalıcı #ortaklıklar için damima #Ergünkent.

"Mutluluk; içinde siz varsanız değerlidir".

ERGÜNKENT
İNŞAAT

Tarihçemiz | Ergünkent

Ergünkent İnşaat AŞ, zaman içerisinde çeşitli sebeplerle eskimiş, köhnemiş, yıpranmış ya da kimi durumlarda terkedilmiş yaşam alanlarımızın, günümüz sosyo-ekonomik ve fiziksel koşullarını gözönünde tutularak, yenilikçi planlama yaklaşımı ile değiştirilmesi, dönüştürülmesi, ıslah edilmesi ve yeniden canlandırılarak kente kazandırılması konusunda hizmet vermektedir.

Ergünkent konusunda uzman şehir plancısı, mimar ve mühendislerden oluşan yönetici ve çalışma ekibi ile kamu ve sözel sektör deneyimlerini proje ortaklarına ve son kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.

Her geçen gün zirveye daha da yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Ergünkent İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Ergünkent İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor.

Şirketimiz yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir. Ergünkent İnşaat olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir. Yaptığı tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ile buna bağlı kurum ve kuruluşlara yaptırmaktadır.

Politikalarımız| Ergünkent

#Güvenirlik
Geleneksel ve itibarlı tüccar kimliğinden hiçbir zaman taviz vermemek, taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek.

#Kalite
Tuna Dekor olarak Sağlamlıktan, kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeden titizlik ile üretmek.

#Çevreye Duyarlılık
Yaşadığımız bölgeyi ve çevreyi maksimum seviyede koruyacak çözümler üretmek ve teknolojileri kullanmak.

#AileOlmak
Bir aile şirketi çatısı altında, bütün çalışanlarımız ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı , başarı hedefleyen bir ilişki içinde olmaktır.

#MüşteriMemnuniyeti
Müşterilerimizi ve iş ortaklarımızın hepsini daima memnun etmeyi amaçlamak; şeffaf, pratik ve çözüm odaklı çalışmak.

#Yenilikçilik
Sağlamlık ve sadelikten uzaklaşmadan, en güncel malzemeleri, teknolojileri ve uygulamalarını takip etmek.

10%
Sürükle Görüntüle Kapat Oynat