PAYLAŞ
AŞAĞI KAYDIR

ERGÜNKENT İNŞAAT
TARİHÇEMİZ

ERGÜNKENT İNŞAAT | TARİHÇEMİZ

Mutluluk; İÇİNDE SİZ VARSANIZ DEĞERLİDİR...

İhtiyaçlarınızı, Fikirlerimizle Yapılandırıyoruz.

Ergünkent İnşaat AŞ, zaman içerisinde çeşitli sebeplerle eskimiş, köhnemiş, yıpranmış ya da kimi durumlarda terkedilmiş yaşam alanlarımızın, günümüz sosyo-ekonomik ve fiziksel koşullarını gözönünde tutularak, yenilikçi planlama yaklaşımı ile değiştirilmesi, dönüştürülmesi, ıslah edilmesi ve yeniden canlandırılarak kente kazandırılması konusunda hizmet vermektedir. Ergünkent İnşaat A.Ş, konusunda uzman şehir plancısı, mimar ve mühendislerden oluşan yönetici ve çalışma ekibi ile kamu ve sözel sektör deneyimlerini proje ortaklarına ve son kullanıcılara sunmayı hedeflemektedir.

Her geçen gün zirveye daha da yakınız! Güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla bugünlere gelen Ergünkent İnşaat, geleceği şimdiden yapılandırıyor. Kalitesinden asla ödün vermeyen Ergünkent İnşaat güçlü ve güvenilir yapısıyla fark oluşturuyor.

Ergünkent İnşaat yaptığı tüm işlerde teknoloji ve insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli, ferah, düzenli ve ekonomik yapılar inşaa etmektedir. Ergünkent İnşaat olarak hedefimiz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmektir. Yaptığı tüm projelerin zemin etütlerini Jeofizik Mühendisleri Odası ile buna bağlı kurum ve kuruluşlara yaptırmaktadır.

01.

ERGÜNKENT İNŞAAT | YAŞAM DÜNYAMIZ ?

BİZLER, olay ve olgulara farklı bakış açılarından ve farklı zaman PERSPEKTİFLERİNDEN bakıyoruz. BİZZAT sahada ve İNŞAATÇILIĞIN farklı DİSİPLİNLERİNDE KAZANDIĞIMIZ DENEYİM uzun yıllara dayanıyor: İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ, YÜKSEK YAPI İNŞAATI, ANAHTAR TESLİMİ İNŞAATÇILIĞI, ALT YAPI VE ÖZEL ALT YAPI İNŞAATI Ve TESİS İNŞAATI, TECRÜBELİ OLDUĞUMUZ ALANLARDAN BAZILARIDIR.

SORUMLULUK DÜNYASI

Daha SAĞLAM adımlar İÇİN

ESTETİK DÜNYASI

Daha İYİ BİR MİMARİ İÇİN

DOĞA VE YEŞİL

Daha YAŞANILIR BİR alan İÇİN

YATIRIM DÜNYASININ KONUMU

Daha kalıcı ortaklıklar İÇİN

02.